Alev Alev 26.Bölüm 2. Önizleme

Alev Alev 26.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alev Alev dizisinin yeni bölümü 6 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alev Alev bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2ot16

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Çelebi, yurtdışına kaçmadan önce, Cemre'yi ölmekten beter edecek planını uygulamak için doğru zamanı kollamaya başlar. Çelebi'nin yaşadığına dair şüpheleri artan Cemre, sesini duyurmak için adeta çırpınmaktadır. Düğünden sonra Ömer Rüya'yı, aralarındaki aşk dolu anların bozulmaması için, tüm ihtimallerden uzakta bir balayı tatiline götürür. Cemre'nin psikolojisinin dağıldığını ve korkmakta da haklı olduğunu fark eden Ozan, Çelebi'nin yaşayıp yaşamadığını anlamak için zekice bir plan yapar. Ozan planı ile Çelebi'yi köşeye sıkıştırırken, kendisini de uçurumun kenarında bulur.

1 Yorum Var

  1. MELDA

    7 Mayıs 2021 - 23:37

    Uyuz ÇİÇEĞE sinir olanlar öne çıksın. Gidecek yeri kalmadı geldi İskenderin evine sığındı. Dedikodu peşinden, laf taşımaktan bıkmadı. İskender onu susturuyor .O devamlı annen konuşurken duydum Çelebi yaşıyor haberini ulaştırmak için koşa koşa kızların yanına gidiyor. Ozan çıktı diziden çünkü o esas ÇUKUR dizisinin adamı. Öldüğünü göstermediler gitti diziden şimdi geri dönebilir… süper olur…

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.