Alev Alev 27.Bölüm Önizleme

Alev Alev 27.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alev Alev dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alev Alev bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/v24z6

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yaşadığı ortaya çıkan Çelebi yurtdışına kaçmak için tüm yolları denemeye başlar.

Ömer Çelebi'yi kaçmadan yakalamak için gözünü karartırken, beklemediği bir isim ona destek olur. Cemre ameliyata alınan Ozan'ın yanına koşarken karşısında öfkeli Seher'i bulur.

Çelebi'den korktuğu için mahalleye de dönemeyen Cemre, kamuoyunun dikkatini üstüne çekecek bir hamle yapar. Tomris ve ekibi ameliyatta Ozan için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Yedikule Mahallesi'nin gözü kulağı çıkacak sonuçtadır.

3 Yorum Var

 1. Anonim

  19 Mayıs 2021 - 10:54

  EDİTÖR NOTU: Başka bir izleyiciden farklı düşünüyorsanız bunu seviyeli bir şekilde, sataşmadan yazın lütfen.
 2. Mahalle

  18 Mayıs 2021 - 09:51

  Işte oyunculuk budur. Bir önceki yorum, Tam Sözün Bittiği Yer.

 3. Gülseren

  18 Mayıs 2021 - 00:11

  Allah Allah Cemreye bak sen. Senin gibi pek çok kadın aynı kaderi yaşıyor. Kocalarının, çocuğunu bırakıp gidiyor mu? Zengin bir koca, şahane bir yaşam, ama sen kıymetini bilmeyip kırk dümen çevirip kaçtın o evden. Sana saplantılı bir kocan var. Yani seni seviyor her ne kadar kötü olsa da. O da haklı annesi bebekken çöpe atmış. Sonra sahip çıkmış bunalımlı ve sorunlu bir adam… kötülük yapmaktan zevk alan bir ÇELEBİ izliyoruz. Bu oyuncu muhteşem rol yapar. Diziden çıkmaz inşallah. Ezik ve ispiyoncu Çiçek ortada yok. Tomris hanıma yanlış yaptı… yanık yüzüyle yaşayacaktı onu iyileştirmeseydi.. Güneş çok güzel bir çocuk.. İskender in performansı anlatılmaz doğrusu Zalim İstanbuldan sonra… bu dizide de başarılı gerçek gibi oynuyor…

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.