Alev Alev 28.Bölüm Fragmanı (Final)

Alev Alev 28.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alev Alev dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alev Alev bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gw9iu

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ömer'in yakalaması sonrasında Çelebi yolun sonuna gelir. Yaptığı onca kötülüğün cezasını ödemeye başlayacaktır. Cemre korkmadan yeni hayatını kurmak için adımlar atmaya başlarken, Hanım'ın kocasının hapisten çıkması büyük bir paniğe yol açar. Çiçek'in beklenmedik hamlesi ile İskender ve Çiçek'in imkansız aşkı son sınavını verir. Rüya'nın verdiği müjde Ömer başta olmak üzere herkesi mutlu eder. Altan ve Tomris arasındaki aşk filizlenirken, Tomris'in Çiçek'le yüzleşmesi Çiçek'in kaderini sonsuza dek değiştirir. Sarnıç yangınının külleri sönmek, herkesin hayatını kaplayan dumanı ise tamamen dağılmak üzeredir.

1 Yorum Var

  1. nermin

    25 Mayıs 2021 - 01:56

    Final olması iyi oldu. Dizi başladığında çok dikkat çekiciydi. Yangın falan. Ama sonra bu diziye de entrikalar girdi. Cemre kocasından kaçan bir tip. En sonunda ona kumpas kurdu hapise attırdı. Çiçek çok itici ve sevimsiz bir karakter. Tomris hanıma yanlış yaptı. Utanmadan İskenderin evine sığındı. Ama doğru durası yok.. İskenderi ve annesini ihbar etti nankör hem evlerinde kalıyor utanmaz bir tip.. Çelebi layığını buldu. Güneş babasından ayrılmamalıydı. Babası onu seviyordu… İki yaşamı anlatan bir diziydi zengin ve yoksul taraf… isabet bitirdiler.

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.