Alev Alev 28.Bölüm Önizleme (Final)

Alev Alev 28.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alev Alev dizisinin yeni bölümü 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alev Alev bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/3dr1b

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ömer'in yakalaması sonrasında Çelebi yolun sonuna gelir. Yaptığı onca kötülüğün cezasını ödemeye başlayacaktır. Cemre korkmadan yeni hayatını kurmak için adımlar atmaya başlarken, Hanım'ın kocasının hapisten çıkması büyük bir paniğe yol açar. Çiçek'in beklenmedik hamlesi ile İskender ve Çiçek'in imkansız aşkı son sınavını verir. Rüya'nın verdiği müjde Ömer başta olmak üzere herkesi mutlu eder. Altan ve Tomris arasındaki aşk filizlenirken, Tomris'in Çiçek'le yüzleşmesi Çiçek'in kaderini sonsuza dek değiştirir. Sarnıç yangınının külleri sönmek, herkesin hayatını kaplayan dumanı ise tamamen dağılmak üzeredir.

2 Yorum Var

  1. DERYA

    25 Mayıs 2021 - 23:07

    Sahtekar, ezik çiçek keşke o yanık yüzünle kalsaydın. İskender senin için katil oldu onu sen ihbar ettin. sevimsiz şey.. çok iki yüzlü kız bu. Annesini de İskenderi de çelebiyi de bu ihbar etti hem evlerinde kalıyor yaptığı kötülüğe bakın.

  2. Sibel

    25 Mayıs 2021 - 23:03

    Bu da çok saçma adam seni yaktı

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.